Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fotozheniku/ Deputeti hair-style

Nga 27-shi 0

kryetari i Partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve të Shqipërisë, Selami Janishehri

Në punimet e sotme të Kuvendit, ka rënë në sy kryetari i Partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve të Shqipërisë, Selami Janishehri, i cili përfaqëson denjësisht shtresën e moshës së tretë në betejën e tij epike opozitare.

Selamiu, veç tjerave u shfaq me një “look” të ri, i cili me siguri do të bëjë tendecë në modën e meshkujve.

Burime të 27.al mësojnë që vetë kryeministri Edi Rama është bërë shumë xheloz, sa ka vendosur të mblellë flokët që të imitojë ligjvënësin e Shkodrës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej