Edi Rama manipulon takimin me Myslimin si të “bekuar” nga Ambasada Amerikane

0
208

Takimi i Edi Ramës me Myslimin dhe Rudinën duhej shitur si Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore. Mospjesëmarrja e opozitës së bashkuar e kthente këtë tryezë në një qokë qesharake.

Prandaj, Propaganda e Edi Ramës u kujdes të thoshte se takimin po e vëzhgonte Ambasada Amerikane dhe zyra e OSBE-së.

Në fakt, bëhet fjalë për nënpunësit e këtyre dy përfaqësive, të cilët nuk kanë munguar asnjëherë në vëzhgimin e tryezës së Këshillit Politik.

Ata aty kanë qenë atje si me Myslimin, si pa Myslimin, pasi bëhet fjalë për një pjesë rutinë e ditës së tyre së punës.

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.