Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E paketuar në mjetin frigoriferik, sekuestrohet kokainë me vlerë 10 milionë Euro

Nga Klodiana 0

Një shofer është akuzuar pasi një mjetin të cilin drejtonte u gjet kokainë në vlerë 10 milion euro e cila ishte fshehur në një ngarkesë që transportonte peshk të ngrirë.

Transporti u zbulua në pjesën e pasme të një furgoni frigoriferik kur automjeti u kontrollua teksa dilte nga një traget në portin Newhaven, në Lindjen e Sussex në Britaninë e Madhe, në orët e para të mëngjesit të së shtunës.

Agjencia Kombëtare e Krimit tha që droga mund të ishte shitur për rreth 10 milion në vlerën e tregut. James Satterley, 50 vjeç, nga Cookham, Maidenhead, është akuzuar për importimin e drogave të klasit A, shkruan The Guardian.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej