Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Rama ik”, tifozët sërish thirrje kundër kryeministrit në ndeshjen Skënderbeu-Tirana (film)

Nga 27-shi 0

Pas ceremoninë hapëse të stadiumit kombëtar “Air Albania”, thirrjet “Rama ik” janë përsëritur edhe në ndeshja e djeshme mes Skëndërbeut-Tiranës.

Siç shihet edhe nga videoja tifozët janë dëgjuar të bërtasin në kor “Rama ik” për disa caste.

Ndjeshja u mbyll me rezultatin 2 me 1 për Skëndërbeun që ngjitet në kuotën e 20 pikëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej