Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dy automjete përplasen në Fushë- Krujë, kalimtarët filmojnë pamjet e rënda (film)

Nga Ejona 0

Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugët e Shqipërisë ku për pasojë janë plagosur dy persona.

Dy makina janë përplasur në aksin Fushë Krujë- Milot ndërkohë qytetarët kanë filmuar pamjet nga vendi i ngjarjes. Dy personat e plagosur janë shtrirë në tokë, ku njëri prej tyre është në gjendje të rëndë.

Bëhet fjalë për shoferin e  makinës Benz, rreth 50 vjeç, Nuk dihen shkaqet e përplasjes dhe emrat e të lënduarve. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej