Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa mesazh dashurie dhe ngushëllimi për familjet shqiptare: Zemra dhe lutjet e mia për njerëzit e Shqipërisë

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e famshme shqiptare Dua Lipa ka dërguar një mesazh dashurie dhe ngushëllimi për të gjithë familjet shqiptare të prekura nga tërmeti.

“E shkatërruar pas këtij lajmi të tmerrshëm. Zemra dhe lutjet e mia janë me njerëzit e Shqipërisë. Ju dërgoj gjithë dashurinë time në këto kohë të vështira”, shkruan këngëtarja.

Tërmeti i ditës së sotme me epiqendër në Durrës ka qenë tragjik për shumë familje shqiptare, duke lënë pas viktima dhe qindra të plagosur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej