Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dru pas qafe

Nga 27-shi 0

Nga Armand Plaka

Meqenëse këto ditë, edhe pse mes shumë diskutimeve, po përkujtohen vuajtjet e ish-të persekutuarve dhe “bëmat” e regjimit të vjetër, po ju përshëndes me një karikaturë që e nxorra duke gërmuar në arkivën e gazetave të “Komitetit Kombëtar për Shqipërinë e Lirë” të viteve ‘50, e cila nuk besoj se ka nevojë për koment.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej