Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Drogë dhe 30 mijë euro në banesë/ Policia greke arreston 31 vjeçarin shqiptar

Nga Ejona 0

Policia greke ka arrestuar një shtetas 31 vjeçar për akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

Shqiptari u arrestua në zonën e Patrias ku përveç një sasie të konsiderueshme droge, iu gjetën në banesë rreth 30 mijë euro.

Gjatë arrestimit policia sekuestroi rreth 16 kg kanabis të papërpunuar si dhe rreth 2 kg kanabis të përpunuar, ndërsa është në kërkim edhe një bashkëpunëtor i shqiptarit, një 47-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

Me hetimin e çështjes në fjalë është ngarkuar prokuroria e Athinës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej