Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dorëhiqet Haradinaj/ Idrizi: Komandanti dha një leksion prej burri shteti për gjithë shtetarët Shqiptarë

Nga Klodiana 0

Kreu i Paritisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj.

Idrizi shprehet se Haradinaj dha një leksion prej burri shteti për gjithë shtetarët Shqiptarë, që të mos sillen sikur drejtojnë feude Bizantine, por shtete Sovrane.

Postimi i plotë

Ramush Haradinaj burrë në luftë e burrë shtetas në Paqe…
Luftën e burrave e grave të UÇK-së nuk e tjetërsojnë dot si luftë e Shqiptarëve të Kosovës për liri e demokraci.
Luften e UÇK-së nuk mund ta përdorë askush sot si presion e shantazh për ndarjen e Kosovës, apo heqjen e Taksës me Serbinë deri në njohjen e Kosovës.
Komandant e Kryeministër Ramush Haradinaj, me këtë akt dhe një leksion prej burri shteti për gjithë shtetarët Shqiptarë, që të mos sillen sikur drejtojnë feude Bizantine, por shtete Sovrane.

Publiée par Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet sur Samedi 20 juillet 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej