Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dhunuan dhe grabitën 29 vjeçarin në Tiranë, arrestohen dy të rinjtë

Nga Ejona 0

Dy të rinj në Tiranë janë arrestuar pasi dyshohet se kanë dhunuar dhe grabitur një person.

Kallëzimi është bërë nga shtetasi M.M, 29 vjeç, ku pas punës operative të Komisariatit Nr 1 u bë e mundur kapja e shtetasve Xh. F, 28 vjeç banues në Tiranë. Mësohet se këta shtetas nëpërmjet dhunës ka marrë orën dhe celularin e shtetasit M.M.

Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej