Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Derbi i Kryeqytetit/ Tifozët nisin marshimin drejt stadiumit ”Air Albania” (Film)

Nga Klodiana 0

Pasditën e sotme në orën 19:00 do të luhet derbi historik Tirana- Partizani.

Tifozët kanë nisur marshimin drejt stadiumit dhe gati për ta pushtuar pasi sot do të jenë më të shumtë në numër pasi janë ekipi pritës.

Ekipi bardheblu vjen sot si kryesues i Superligës ku pret ish- kampionen dhe rivalen e përjetshme Partizanin që ka probleme me rezultatet këtë sezon.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej