Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dëmtoi dhe më pas grabiti të paktën 17 automjete, arrestohet 47 vjeçari shkupjan

Nga Ejona 0

Një 47 vjeçar nga Shkupi ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet për vjedhje me thyerje të të paktën 17 automjeteve.

Shkupjani brenda 6 muajve, nga prilli deri në tetor, akuzohet për të paktën 17 vepra penale “vjedhje të rënda” dhe “vjedhje” të kryera në Ohër.

I dyshuari i kryente vjedhjet në bashkëpunim me dy persona të tjerë. Ai grabiste kryesisht në hapësirat për parking, lagje dhe plazh, me mjete të forta i ka thyer xhamet e makinave dhe ka marrë mjete të vlefshme, dokumente personale dhe para.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej