Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dëmtohet rrjeti elektrik tek “Rruga e Elbasanit”, mbeten pa energji disa lagje të Tiranës

Nga Ejona 0

Është dëmtuar rrjeti elektrik tek “Rruga e Elbasanit” në Tiranë dhe për pasojë disa zona kanë mbetur pa energji elektrike.

OSHEE njofton se ndërkohë po punohet për riparimin e rrjetit.

“Si pasojë e dëmtimit të kabllit të tensionit të mesëm 20kV fideri L16 nga puninet për hapjen e kolektorit te “Rruga e Elbasanit” kanë mbetur pa energji elektrike zonat rreth “Rrugës së Elbasanit”, fakulteteve, etj.

Brigada e OSHEE po punon për riparimin e rrjetit”, njofton OSHEE për mediat.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej