Del videoja ekskluzive si reagon Edi Rama kur i marrin celularin! (Film)

Duhet të lëçisni

Pësoi arrest kardiak në rrugë, humb jetën 45-vjeçari në Tiranë

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko” tek ish-Studenti. Mësohet se qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e...

Kurti në konferencë me Macron: Kosova do të jetë gjithmonë me aspirata demokratike, të angazhuar për paqe

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Paris, ku është pritur nga presidenti Emmanuel Macron. Gjatë konferencës për mediat...

Macron pret kryeministrin Kurti në Paris: Kosova dhe Serbia të gjejnë kompromisin mes tyre

Presidenti Emmanuel Macron ka pritur këtë të mërkurë në Paris, kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Gjatë fjalës së tij presidenti francez shprehu mbështetjen për zhvillimet...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, ministria e Shëndetësisë jep këshillat

I nxehti afrikan ka mbërthyer tashmë të Shqipërinë duke bërë që vlerat maksimale të ditës të kapin temperaturat e 40 gradë. Nisur nga kjo situatë...

Siç e dini kryeministri ynë, zoti Edi Rama ka një pasion të jashtëzakonshëm për rrjetet sociale duke shpenzuar kohë pa fund për të bërë postime në rrjetet facebook dhe twitter.
Përveç postimeve kohët e fundit ka shtuar aktivitetin dhe kohën e qëndrimit me celular në dorë duke iu përgjigjur komentuesve të ndryshëm që tregojnë mungesë besimi në ato që ai thotë dhe shpesh herë marrin guximin edhe të tallen e ta fyejnë.

Me temperamentin e tij të nxehtë, këshilltarët tashmë të mesuar janë përpjekur në të gjitha mënyrat që ta kufizojnë në prezencën në këto rrjete sociale, madje shumë prej tyre kanë arritur deri aty sa ti thonë ç’të duhet ty të merresh me të gjithë pasi ti je kryeministër dhe nuk të takon të merresh me çdo gjë.

Ka thashetheme që edhe e shoqja, zonja Linda Rama i ka thënë që: “…ca nga koha që kalon me celular në dorë, bën mire t’ia kushtosh Zahos”.
Gjithë këto ndërhyrje mesa duket nuk ia kanë arritur qëllimit që kryeministri të lërë celularin duke bërë që në një moment zonja Neta t’ja marrë me zor telefonin nga dora.
Shiheni në videon ekskluzive se si ka reaguar kryeministri pas këtij veprimi të së ëmës!

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Pësoi arrest kardiak në rrugë, humb jetën 45-vjeçari në Tiranë

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko” tek ish-Studenti. Mësohet se qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e...

Kurti në konferencë me Macron: Kosova do të jetë gjithmonë me aspirata demokratike, të angazhuar për paqe

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Paris, ku është pritur nga presidenti Emmanuel Macron. Gjatë konferencës për mediat...

Macron pret kryeministrin Kurti në Paris: Kosova dhe Serbia të gjejnë kompromisin mes tyre

Presidenti Emmanuel Macron ka pritur këtë të mërkurë në Paris, kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Gjatë fjalës së tij presidenti francez shprehu mbështetjen për zhvillimet...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, ministria e Shëndetësisë jep këshillat

I nxehti afrikan ka mbërthyer tashmë të Shqipërinë duke bërë që vlerat maksimale të ditës të kapin temperaturat e 40 gradë. Nisur nga kjo situatë...

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës, me të cilën Opera e Triestet hap sezonin

Pas erës Covid, po fillon era e re. Njerëzimi po përpiqet të kurojë dhimbjet, traumat, i etur të rifillojë jetën! Alfabeti i kuptueshëm për të...