Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dekreti “Fluturo shqipe” (film)

Nga 27-shi 0

Ilir Meta në një konferencë për shtyp ka dhënë të gjitha argumentet e tij për zbrapsi zgjedhjet e 30 qershorit, të cilat do e çonin vendin në një përplasje mes qytetarëve.

Ai e firmosi dekretin për anullimin e zgjedhjeve në sy të gazetarëve. Këtë gjë ai e quajti akt historik dhe fill pas firmës përpara kamerave të shumta bëri simbolin e bashkimit kombëtar, shqiponjën e flamurit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej