Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Deklaratat e Bushatit për performancën e qeverisjes, shkaktojnë të qeshura në studion e Enkel Demit (film)

Nga 27-shi 0

Eksperti  i ekonomisë, Pano Sako ishte i ftuar në “Abc-ja e mëngjesit” për të komentuar miratimin e Eurobondit prej 650 milion eurosh.

Lidhur me deklaratat e deputetit Ervin Bushatit në studion e “Byro Politike”, ka shkaktuar të qeshura në studio.

Bushati deklaroi se “Shqipëria ka një performancë prej qeverisjes 10 herë më të mirë se Gjermania dhe 50 herë më mirë se Italia”.

Teksa dëgjoi deklaratën e Bushatit, Sako e pati të pamundur të japë një koment, ndërsa nuk kontrollonte dot të qeshurën.

Enkel Demi: Pse të duket komike?

Pano Soko: (Vijon të qeshë)

Enkel Demi: Në rregull, e shikoj se s’ke koment. Po të them faleminderit që erdhe në studio (qesh).

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej