Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I dehur në timon, arrestohet Rooney

Nga Media 0

Ylli i Everton, Wayne Rooney është arrestuar pasi po drejtonte makinën në gjendje të dehur.

31-vjeccari u arrestua në Angli, ndërsa javën e kaluar ka shënuar rekordin e 53 golave në 119 ndeshje.

Ai iu rikthye skuadrës së tij të djalërisë pas 13 vitesh të suksesshme më Manchester United.

Të dielën, në ndeshjen kunder Chelsea, Rooney pati humbjen e parë të sezonit ku mori dhe karton të verdhë.

Pas humbjes 2:0, ai tha se ndihej mirë dhe se i nevojitej një pushim. Si duket gjatë pushimit e teproi pak me pijen.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej