- Advertisement -

TAG

arrestohet

Shpërndante lëndë narkotike në Shkodër, arrestohet 38-vjeçari.

Një 38-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi E....

Qëlloi me thikë dhe bëri për spital një 55-vjeçar, arrestohet i moshuari në Dropull

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar në flagrancë një 63-vjeçar, i cili për motive të dobëta ka qëlluar me thikë dhe ka plagosur një shtetas...

Kreu vrasje në vitin 2009, arrestohet i shumëkërkuari në Kamzë

Arjan Prenga, një 34-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim që prej vitit 2009 për një vrasje në Rrëshen është arrestuar nga policia. Ai...

Vodhi makinën e kushërirës dhe tentoi ta digjte, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Një 40-vjeçarë ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi kishte grabitur makinën e kushërirës. Në pranga ka rënën shtetasi A. Gj., 40 vjeç,...

Akuzohet se vendosi zjarr në mjedise pyjore, arrestohet 59-vjeçari në Berat

Shtetasi R.M, 59 vjeç ka rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi akuzohet se ka vënë zjarr në mjediset pyjore. Personi në fjalë kishte...

Arrestohet edhe nënkryetari i veteranëve të UÇK-së Nasim Haradinaj

Arrestohet nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të UÇK-së në Kosovë, Nasim Haradinaj. Ai është ndaluar nga zyrtarët e Prokurorisë Speciale teksa po shkonte në studion...

Trafik klandestinësh nga Lindja e Mesme, arrestohet siriani në Pogradec

Një shtetas sirian është arrestuar sot në Pogradec, pasi dyshohet se organizonte tarfikun e paligjshëm të klandestinëve që vinin nga Lindja e Mesme. Burime nga...

I shpallur në kërkim për tentativë vrasjeje, arrestohet 40-vjeçari nga Tirana

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka tentuar të vrasë një person. Në pranga ka rënë Dritan Kolaveri, 40 vjeç,...

Posedues dhe organizator i shpërndarjes së drogave të forta, arrestohet 35 vjeçari në Korçë

Arrestohet në Korçë Zalmir Qyteti, për shpërndarje të drogave të forta. Ai është është poeseduesi dhe organizatori i shpërndarjes së lëndëve narkotike, i cili nëpërmjet...

Plagosi me sende të forta një person, arrestohet 48 vjeçari në Cërrik

Një 48 vjeçar në Cërrik është arrestuar pasi ka plagosur me sende të forta një person.   Policia njofton se është arrestuar shtetasi me inicialet P.I...

Latest news

U plagos nga tërmeti, 14-vjeçari shqiptar në Greqi: Gjithçka do të kalojë

Mes të plagosurve në Greqi nga tërmeti me epiqendër në Samos është edhe një 14 vjeçar shqiptar. Ai është Enriko Mane, ndërsa pas plagëve që...

241 raste të reja me koronavirus, humbin jetën 7 pacientë

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 241 raste të reja me koronavirus nga 1260 testime të kryera në total. 7 pacientë të cilët...

Spahia: Komiteti i ekspertëve nuk i dha kurrë përgjigje shqetësimeve të qytetarëve

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia  i përgjigjet Komitetit të Ekspertëve, duke thënë se ai komitet kurrë nuk i dha përgjigje shqetësimeve të qytetarëve dhe as...

E dhunuan dhe morën peng 41-vjeçarin, arrestohen 3 autorët në Himarë

Policia ka arrestuar tre persona në Himarë pasi akuzohen për dhunimin dhe pengmarrjen e një 41-vjeçari tre ditë më parë. Të arrestuarit janë N. M. 26...

514 raste të reja dhe 3 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 514 raste të reja me Covid-19 në Kosovë nga 1750 mostra të testuara njofton IKSHPK-ja. Raportohet se tre...
- Advertisement -