Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dalin rezultatet mjeksore, Ronaldo humb ndeshjen e madhe

Nga Klodiana 0

Kanë dalë rezultatet e testeve mjeksore të Cristiano Ronaldos i cili pësoi një dëmtim në ndeshjen mes Portugalisë dhe Serbisë për kualifikueset e Euro 2020.

“Ylli” i Juventusit vuan nga një tërheqje e lehtë muskulorë në kofshën e djathtë dhe për pasojë do të humbë përballjen e madhe kundër Milanit në Serie A, shkruan “Sky Sport”.

Dëmtimi i portugezi pritet të zgjatë rreth 15 ditë dhe si shkak do të humbë 3 përballjet në Serie A: atë kundër Empolit, Cagliarit dhe Milanit.

Të gjithë shpresojnë rikthimin e Ronaldos në duelin e parë kundër Ajaxit në çerekfinale të Champions Leagues.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej