Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çlirim i madh te Tirana, asnjë futbollist i infektuar me koronavirus

Nga Klodiana 0

Dalin përgjigjet e testeve të koronavirusit të Tiranës. Të gjithë pjesëtarët kanë dalë negativë dhe në klubin kryeqytetas janë çliruar plotësisht.

Infektimi i Qardakut të Bylisit, kundërshtarëve të kryesuesve në mesjavë, ndikoi që Ministria e Shëndetësisë të urdhërojë kryerjen e tamponëve nga të gjithë pjesëtarët e Tiranës.

Mëngjesin e sotëm u kryen testet dhe nuk ka vonuar dalja e përgjigjeve. Asnjë rast pozitiv, lajm që gëzon popullin bardheblu. Tani vëmendja përqendrohet te ndeshja jashtë fushe me Luftëtarin, sfidë që luhet nesër në orën 17:00.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej