Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Burrat e shtetit që bënë zgjedhje pa opozitën

Nga 27.al 0

Nga Klodian Tomorri

Tetë burrat e shtetit që bënë zgjedhje pa opozitë në Shekullin e 21:
1- Bashar Al Asad, president i Sirisë
2- Sadam Husein, ish-President i Irakut
3- Fidel Kastro, ish-President i Kubes
4- Raul Kastro, President i Kubës
5- Kim Jong Un, President i Koresë së Veriut
6- Ismail Omar Guelleh, President i Xhibutit
7- Rabuh Mansur Hadi, President i Jemenit
8- Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej