Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Breshëri sa një grusht/ Tmerrohen italianët, raportohen të paktën 18 të plagosur (film)

Nga Ejona 0

Një stuhi e pazakontë me rreshje të dendura shiu dhe breshëri ka përfshirë thuajse të gjithë shtetin italian.

Deri më tani ka shkuar në 18 numri i personave të lënduar ku mes tyre është edhe një grua shtatzanë. Gruaja shtatzënë, me plagë në fytyrë dhe kokë është dërguar menjëherë në spital.

Breshëri ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në makina dhe kulmet e shtëpive.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej