Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Braktisi mbledhjen para se të përfundonte, Borchardt lë Shqipërinë

Nga Klodiana 0

Braktisi mbledhjen me përfaqësues të OSBE para se të përfundonte, ambasadori i OSBE, Bernd Borchardt duket se ka vendosur të largohet nga Shqipëria.

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto, ku Borchardt është kapur në aeroportin “Nënë Tereza”, teksa kryen kontrollin e pasaportës për t’u larguar. Burime bëjnë me dije se ai është duke udhëtuar drejt Vjenës.

Kujtojmë se kjo lëvizje vjen vetëm një ditë pasi Presidenti i Republikës, Ilir Meta e shpalli atë “non grata” në Presidencë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej