Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Blerja e votave/ Del video e Vangjush Dakos dhe Ardian Çelajt që drekojnë me Avdulajt (film)

Nga 27.al 0

Pas përgjimeve del dhe video që tregon kryetarin e Bashkisë së Durrësit, teksa drekon me Avdulajt. Bashkë me Vangjush Dakon në këtë drekë është edhe ish-drejtori i OSHEE, Ardian Çela, i cili mendohet të kandidojë në vend të Gjushit në Durrës në zgjedhjet e qershorit për siglën e Partisë Socialiste.

Pamjet janë bërë publike nga deputeti demokrat Ervin Salianji, i cili shkruan:

“Hareja e krimit! Triumfi i së keqes!

Fitorja e zgjedhjeve festohet bashkë me bandat. Në tetor në seancën e Kuvendit denoncova me emra dhe me video se si festohej vjedhja e zgjedhjeve.
Vetëm në këtë tavolinë, 7 persona të dënuar dhe disa në kërkim. Sot, të provuar dhe në përgjime zyrtare të prokurorisë!”

Hareja e krimit! Triumfi i së keqes!Fitorja e zgjedhjeve festohet bashke me bandat, në Tetor në seancën e Kuvendit denoncova me emra dhe me video se si festohej vjedhja e zgjedhjeve.Vetëm në këtë tavolinë, 7 persona të dënuar dhe disa nê kërkim. Sot të provuar dhe në përgjime zyrtare të prokurorisë!

Publiée par Ervin Salianji sur Vendredi 1 février 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej