Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bild plas bombën e radhës/ Gjiknuri dhe Shefi i Policisë së Dibrës shpikin planin e vjedhjes së votave (film)

Nga 27.al 0

Vijojnë publikimet e video-përgjimeve për blerjet e votave nga gazeta më e madhe gjermane “Bild”.

Në përgjimin nr.1 të ditës së sotme është në bisedë telefonike shefi i Komisariatit të Peshkopisë, Robert Aga me Damian Gjiknurin.

Një shef i policisë shpik një plan për manipulimin zgjedhor me një ministër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej