Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bie nga ndërtesa 40-katëshe në Prishtinë, gjen vdekjen e menjëhershme një person

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Prishtinë.

Një person ka rënë nga një ndërtesë e lartë dhe për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ndërtesa nga e cila dyshohet se ka rënë viktima njihet në kryeqytet si ndërtesa “40-katëshe”.

“Sot në ora 17:45 kemi pranuar informacion se një person ka rënë nga një ndërtesë në rrugën “Robert  Doll” në Prishtinë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kane dalë njësitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, i cili ne vendngjarje ka konstatuar  vdekjen e viktimës ( mashkull). Për rastin janë njoftuar institucionet kompetente”, sqaron Zëdhënësja e Policisë Rajonale të Prishtinës, Flora Ahmeti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej