Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

KLSH kontroll në kadastrën e Vlorës, shkarkohen katër juristë

Nga Ejona 0

Katër juristë janë shkarkuar si dhe 19 të tjerë kanë marrë vërejtje pas kontrolleve të ushtruara sot në kadastrën e Vlorës.

Masat janë marrë nga Kontrolli i Lartë i Shtetit (KLSH) pas kontrollit në arkivat e katër viteve të fundit.

Gjatë kontrollit u hasën problematika në tjetërsimin e pronave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej