Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bie nga lartësia teksa rregullonte tubin e ujit të fshatit, vdes punonjësja, nënë e dy fëmijëve

Nga Klodiana 0

Një punonjëse e njësisë administrative Vergo në Delvinë humbi jetën gjatë një aksidenti në punë.

Viktima Valentina Kotolloshi nga Delvina, 42 vjeçe dhe  nënë e dy fëmijëve, ka qenë duke rregulluar një tub uji ne fshatin Vergo, kur ka rrëshqitur e ka rënë nga një lartësi rreth 20 metra.

Ngjarja ka ndodhur rreth ores 13:00. Nga aksidenti nëna e dy fëmijëve ka marra plagë të shumta në trup dhe kokë, të cilave nuk ka mundur dot t’u mbijetojë, duke ndërruar jetë në spitalin e Sarandës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej