Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Ramës i dështon fushata elektorale, e braktisin edhe të vetët (film)

Nga 27-shi 0

Kryeministrit Edi Rama i dështon fushata elektorale për zgjedhjet e 30 qershorit, ku nuk e pret asnjë qytetar.

Kudo ku shkon merr me vete nga 2 autobusë me militantët dhe bën takim me administratat e bashkive.

Në çdo takim që ai zhvillon më shumë se gjysma e karrigeve që vendosen për tu dukur sikur gjoja janë shumë njerëz, janë bosh.

Kështu ka ndodhur edhe më Maliq edhe pse kryebashkiaku i kësaj qyteze Gëzim Topçiu kërcënonte punonjësit e tij që të sillnin nga 4 njerëz.

Shikoni pamjet:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej