Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Berisha: Plantacione masive malli “limonash” në Malësitë e Krujës! (Foto)

Nga Media 0

Ish kryeministri Berisha ka publikuar në facebook disa foto që tregojnë për kultivimin masiv të Hashashit në Malsinë e Krujës.

Berisha shkruan se hashashi në këtë zonë ka kujdesin e veçantë të vet Edvin Mafisë, gjeneral Hashashit dhe Adi Eskobarit si dhe Artur Bushit.

Ja postimi i plotë:

Plantacione masive malli “limonash” në Malësitë e Krujës!

Ata kanë kujdesjen e veçantë të vet Edvin Mafisë, gjeneral Hashashit dhe Adi Eskobarit si dhe Artur Bushit.

Shikoni foto që nuk i keni parë ndonjehërë! SbImageImageImageImageImage

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej