Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha thirrje bizneseve nga Pogradeci: Qeveria është dorëzuar, merrni vetë masa ndaj COVID-19

Nga Klodiana 0

Kryedemokrati Lulzim Basha ka qenë sot në Pogradec për të parë nga afër situatën e biznesit të vogël të këtij qyteti dhe gjendjen e turizmit në këtë periudhë jo të lehtë ekonomike.

Pasi ka dëgjuar shqetësimet e një biznesi familjar bulmeti, Basha ka premtuar mbështetje për sipërmarrësit, prodhuesit e bizneset duke parashtruar objektivat e opozitës.

Basha u ka bërë thirrje bizneseve të marrin masa ndaj COVID-19 duke ruajtur distancën, higjienën dhe përdorur maska në ambiente të mbyllura, pasi sipas tij qeveria është dorëzuar.

“Qeveria është dorëzuar. Mos prisni qeverinë, mbrohuni të bëjmë gjithçka për ekonominë, mirëqenien”, ishte apeli i Bashës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej