Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha: Rama rriti çmimin e dritave, nxiti kryefamiljarët drejt vetëvrasjes (film)

Nga Ejona 0

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Edi Rama gënjeu shqiptarët kur tha se do të ulë çmimin e energjisë elektrike.
Basha theksoi se Rama rriti energjinë elektrike dhe çoi kryefamiljarët drejt vetëvrasjes. Sipas kryedemokratit, hajduti dhe banda e tij duhet të ikë sa më parë që të shpëtojë Shqipëria.
Postimi i Lulzim Bashës:
Premtoi uljen e çmimit të energjisë por e rriti për familjarët dhe biznesin. Dhjetëra kryefamiljarë u shtynë drejt vetvrasjes, qindra familje mbetën pa drita, mijëra vende pune u shkatërruan sepse bizneset falimentuan në masë.
Vjedhja dhe mashtrimi janë politika e vetme e Hajdutit dhe bandës së tij. #ShqipëriaSiEuropa #HajdutiPsiqik #RamaIk

Premtoi uljen e çmimit të energjisë por e rriti për familjarët dhe biznesin. Dhjetëra kryefamiljarë u shtynë drejt vetvrasjes, qindra familje mbetën pa drita, mijëra vende pune u shkatërruan sepse bizneset falimentuan në masë. Vjedhja dhe mashtrimi janë politika e vetme e Hajdutit dhe bandës së tij. #ShqipëriaSiEuropa #HajdutiPsiqik #RamaIk

Publiée par Lulzim Basha sur Lundi 16 septembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej