Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha nis takimet me krerët e PD nëpër rrethe, një ditë pas marrëveshjes me Ramën

Nga Ejona 0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nisur takimet me drejtuesit demokratë një ditë pas marrëveshjes me Partinë Socialiste për reformën zgjedhore.

Basha ka mbledhur sot në selinë e PD-së krerët e kësaj partie në rrethe. Ai do të zhvillojë takim edhe me Kolegjin e Kryetarëve të PD-së si dhe ish-grupin parlamentar të PD-së.

Basha pritet të diskutojë detajet e marrëveshjes me maxhorancën.

Aksioni politik është pikë tjetër e rëndësishme e diskutimeve në mbledhje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej