Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha nga selia blu: Ju jeni sot ushtria demokratike, na prisni pak!

Nga Klodiana 0

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbërritur në selinë blu, ku ka mbajtur një fjalë të shkurtër para simpatizantëve.

Basha tha se Rama i ka shpallur sot luftë opozitës, dhe se vendimi që do të merret është radikal.

“Vëllezër dhe motra, kjo ishte shpallje lufte nga Edi Rama, ndaj popullit të tij. Beteja jonë do të vazhdojë derisa ti japim fund marrjes peng të Tiranës, ju jeni sot ushtria demokratike. Unë do të shkëputem për pak kohë, ju mund të qëndroni në katin e parë të selisë”, u shpreh Basha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej