Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha: Misioni i Ramës në votimet e 30 qershorit ishte të shkaktonte viktima (film)

Nga Ejona 0

Kryetari i opozitës Lulzim Basha rithekson se votimet e 30 qershorit nuk mund të konsiderohen zgjedhje.

I ftuar në në emisionin e Çim Peka në Syri.net, lideri demokrat tha se misioni i mazhorancës në ditën e votimeve ishte të shkaktonte viktima mes qytetarëve.

“Në 30 qershor nuk ka patur zgjedhje as në kuptimin politik, as në kuptimin kushtetues dhe as për qytetarët që e bojkotuan 85%. Shumë qytetarë e kanë parë.

Dislokoi në ditën e zgjedhjeve një skenar krimi për të shkaktuar viktima. U bënë pjesë kriminelë, oficerë policie për të kthyer çdo protestë qytetare në qendrat e votimit në përplasje civile”, deklaroi kreu i PD-së.

"Çim Peka Live" – I ftuar ne studio kreu i PD-se Lulzim Basha

"Çim Peka Live" – I ftuar ne studio kreu i PD-se Lulzim Basha

Publiée par SYRI.net sur Jeudi 22 août 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej