Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryetari i Parlamentit të Zelandës së Re ushqen beben e kolegut gjatë seancës

Nga Klodiana 0

Fotografitë e kryetarit të Parlamentar të Zelandës së Re që mban në krah foshnjën e një kolegu, ndërsa ai kryesonte një debat, kanë tërhequr vëmendjen e mediave në mbarë botën.

Kryetari i Dhomës së Përfaqësuesve, Trevor Mallard, postoi vetë në Twitter fotot kur ushqente djalin e porsalindur të deputetit Tamati Coffey ndërsa ku i fundit u ngrit për të mbajtur një fjalim. “Zelanda e Re… një vend i vogël, por që na dha një mësim të madh”, shkruan një komentues në Twitter.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej