Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bardhi: Me Edi Ramën në krye, PS mbetet një parti e kriminalizuar

Nga Ejona 0

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar rreth Kongresit të PS dhe pranisë së ish kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako.
Bardhi ka rreshtuar akuzat ndaj Dakos dhe shprehet se me Edi Ramën në krye, PS mbetet një parti e kriminalizuar.
Postimi I plotë:
Vangjush Dako në krye të vendit, non grata në SHBA, nën hetim për vjedhjen e zgjedhjeve në bashkëpunim me bandën e trafikantëve nderkombëtare të drogës dhe qënieve njerëzore, vazhdon dhe merr vendime në PS e Edi Ramës. Pavarësisht fasadës dhe ngjyrave, Partia Socialiste me Edi Ramën mbetet një parti e kriminalizuar, që ka në drejtim dhunuesit e grave!

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej