Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Avioni përplaset dhe përfshihet në flakë/ Ja si shpëtoi mrekullisht piloti

Nga Ejona 0

Një pilot i një avioni të vogël turistësh ka shpëtuar mrekullisht pasi avioni që ai drejtonte është përplasur dhe ka marrë flakë në Misisipi.

Piloti shpjegon se shkak për aksidenti ka qenë një problem në motorr, që e shtyu avionin drejt linjave elektrike të cilat shkaktuan aksidentin. Por 50 vjeçari arriti të dalë nga avioni dhe u largua në fusha përpara se mjeti të përfshihej nga flakët.

Trish Waever, një grua që banon aty pranë dhe që ka filmuar skenën, tregon se e pa mjetin të bllokohet në tela elektrike dhe avioni të përplasej.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej