Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Atentati në Lungomare/ Policia e Vlorës shoqëron 8 persona

Nga Ejona 0

Policia e Vlorës ka shoqëruar 8 persona lidhur me atentatin e djeshëm në Lungomare.

Këta 8 persona kanë qenë në vendngjarje në momentin e atentatit.

Po ashtu janë zhvilluar kontrolle edhe gjatë natës duke ngritur edhe postblloqe në pikat kyçe të qytetit gjatë orëve të natës. Sipas bluve personat në automjetin tip “Land Rover” kanë qenë të maskuar me maska në kokë ndaj është i veshtirë identifikimi i tyre.

Të shtëna me armë mes bandave në Vlorë, policia iu vihet pas autorëve

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej