Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama gazetarëve: Jeni bërë shumë të mirë. Do bëhem edhe unë i mirë me ju

Nga Ejona 0

Kryeministri Edi Rama pas mbledhjes me rrethin e ngushtë të PS, nga ku dolën emrat e kandidatëve për 61 bashkitë ka dhënë një prononcim të shkurtër për gazetarët.

Rama u shpreh se gjithçka është vendosur, ndërsa sa i takon bashkisë së Peqinit dhe Hasit ai tha se ka dhe disa detaje për të cilat do dakordohet me drejtuesit e qarqeve.

Në fund Rama po priste pyetjet e gazetarëve por ata nuk i bënë asnjë pyetje dhe thjesht e falenderuan.
“Ou? Kaq?! Jeni bërë shumë të mirë. Do bëhem edhe unë i mirë me ju”, tha Rama dhe u largua i buzëqeshur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej