- Advertisement -

TAG

atentat

Artan Hoxha publikon videon: Atentati i dështuar ndaj biznesmenit Andon Dhima (film)

Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur biznesmenin Andon...

Atentat në Shkodër, plagoset shefi i Policisë Bashkiake dhe babai i tij

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje mbi ngjarje  e rëndë që ndodhi vetëm pak momente më parë, ku u qëllua me armë zjarri ndaj...

Të shtënat me armë zjarri te “Astiri”, ky është 45 vjeçari i plagosur (foto)

Një ngjarje e rëndë ndodhi vetëm disa minuta më parë në zonën e "Astirit" në Tiranë, ku një person mbeti i plagosur me armë...

Tmerri/ Atentat me tritol në qendër të Tiranës. Ja cili është personi që po lufton me vdekjen (film)

Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol në ecje e sipër. Në pamjet e siguruara nga abcnews.al mund të shihet që një numër...

Atentat në Elbasan, plagoset Ardian Çapja, policia jep detajet e ngjarjes

Policia e Elbasanit ka dhënë detaje në lidhje me të shtënat me armë sot paradites në Elbasan, nga të cilat mbeti i plagosur Ardjan...

Laç, vritet në atentat biznesmeni Bujar Lika, 2 të plagosur

Biznesmeni 37 vjeçar Bujar Lika (Hasani) është ekzekutuar në një atentat disa minuta më parë në sheshin e një hoteli në Laç. Nga të dhënat...

U ekzektua mbrëmë në atentat, motra e Anxhelo Avdias tregon lëvizjet e viktimës para vrasjes (film)

Familjarët e Anxhelo Avdias, një nga viktimat e ekzekutuar mbrëmjen e së hënës në Durrës në një prononcim për ABC News janë shprehur se...

Tabaku: Ligji i shpronësimeve, atentat ndaj pronës publike

Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku ka folur për ligjin e shpronësimeve, duke e cilësuar si atentat ndaj pronës publike. Sipas Tabakut ky ligj synon të...

Detaje nga atentati ndaj Nikollaq Çepajt, 10 persona shoqërohen në polici

Nikollaq Çepaj, mbeti i plagosur rëndë ditën e djeshme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal...

Elbasan/ U plagos me 3 plumba pranë komisariatit të Policisë

Një i ri nga Elbasani, 23 vjeçar u plagos mbrëmjen e djeshme me 3 plumba, duke mbetur i plagosur rëndë. Atentati mësohet se ndodhi...

Latest news

Pa maska në rrugë, gjobiten 765 qytetarë

Në 24 orët e fundit janë gjobitur 765 qytetarë të cilët kishin dalë pa maska në rrugë. Ndërkohë që gjatë kontrolleve të bëra janë...

Shënohet viktima e parë shqiptare nga tërmeti në Izmir

Shënohet viktima e parë me origjinë shqiptare nga tërmeti tragjik në Izmir. Ambasadori shqiptar në Turqi, Kastriot Robo deklaroi se viktima është një grua...

U plagos nga tërmeti, 14-vjeçari shqiptar në Greqi: Gjithçka do të kalojë

Mes të plagosurve në Greqi nga tërmeti me epiqendër në Samos është edhe një 14 vjeçar shqiptar. Ai është Enriko Mane, ndërsa pas plagëve që...

241 raste të reja me koronavirus, humbin jetën 7 pacientë

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 241 raste të reja me koronavirus nga 1260 testime të kryera në total. 7 pacientë të cilët...

Spahia: Komiteti i ekspertëve nuk i dha kurrë përgjigje shqetësimeve të qytetarëve

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia  i përgjigjet Komitetit të Ekspertëve, duke thënë se ai komitet kurrë nuk i dha përgjigje shqetësimeve të qytetarëve dhe as...
- Advertisement -