Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ardit Gjebrea përcjell mesazhin trishtues: Me Xhuvanin miq që tek Artet. Paqe për ty, artist i papërsëritshëm

Nga Media 0

Pas ndarjes nga jeta të regjisorit të njohur Gjergj Xhuvani, kantautori dhe moderatori Ardit Gjebrea ka shprehur ngushëllimet e tij.

Përmes një statusi në Instagram, Arditi shprehet i prekur që ka humbur një miqtë e tij më të mirë nga koha e Akademisë së Arteve.

Gjebrea thotë se është ajo koha pa kthim që të trishton.

“Trishtim! Gjergj Xhuvani, mik që tek Artet studentë bashkë, admirim i mëpasshëm për suksesin dhe talentin, mendjen dhe unicitetin e tij – iku… Është ajo ikja pa kthim që të trishton!  Paqe për ty, artist i papërsëritshëm si ty”, shkruan moderatori.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej