Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Alvini mbërrin në shtëpi, pamjet emocionuese të takimit të parë me të atin dhe motrat (film)

Nga 27-shi 0

Alvin Berisha mbërriti në Itali dhe është pritur nga të afërmit e tij. Nuk kanë munguar lotët dhe emocionet në takimin me motrat dhe babain. 11-vjeçari shfaqet shumë i lumtur pranë tyre.

Për çudi ministri i Brendshëm Italian apo ndonjë zyrtar tjetër nuk shkoi të dilte në foto me Alvinin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej