Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenton këmbësoren në Elbasan, policia arreston 27 vjeçarin

Nga Ejona 0

Një aksident ka ndodhur në Elbasan, ku një automjet ka përplasur një këmbësore.

Ndërkohë policia ka arrestuar 27 vjecari J.GJ, i cili po drejtonte mjetin e tipit ‘Wolksvagen’ në momentin që përplasi këmbësoren me inicialet M.H.

Raportohet se këmbësorja ka pësuar dëmtime të rënda dhe është dërguar drejt spitalit të Traumës në kryeqytet për një ndihmë më të specializuar mjekësore.

Ndërkohë shoferi 27-vjeçar me inicialet J.GJ. nga Elbasani, është arrestuar nga policia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej