Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenti i rëndë që i mori jetën 36-vjeçarit në punë, gjykata lë të lirë përgjegjësin teknik dhe manovratorin e vinçit

Nga Klodiana 0

Katër ditë pas aksidentit të rënë në Korçë, ku vinçi i mori jetën një 36-vjeçari, Gjykata ka lënë të lirë dy personat e ndaluar, përgjegjësin teknik dhe manovratorin e vinçit.

Prokuroria ka kërkuar për shtetasi Flamur Palla dhe Aurel Zyma masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, kërkesë që është pranuar nga gjykata.

Prokuroria është në pritje të konkluzioneve të ekspertëve për të përcaktuar shkakun e vdekjes së 36-vjeçarit Elvis Josifi dhe plagosjen e kolegut të tij në 3 janar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej