Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident te “Kryqëzimi i Patokut”, plagosen dy persona

Nga Ejona 0

Para pak minutash një aksident ka ndodhur te “Kryqëzimi i Patokut” ku si pasojë kanë mbetur edhe dy persona të lënduar.

Bëhet me dije se janë përplasur dy automjete ndërsa ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej