Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në Elbasan/ Përplasen 3 makina, dy persona të plagosur

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin e rrugës kombëtare Elbasan –ish-Kombinati Metalurgjik.

Në aksident janë përfshirë tre automjete, një fuoristradë dhe dy autovetura, ndërsa dy persona kanë marrë lëndime të lehta.

Aksidenti ka bllokuar qarkullimi rrugor, ndërsa policisë iu deshën disa minuta për disiplinimin e trafikut dhe rikthimin e normalitetit .Ndërkohë po hetohen rrethanat për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej