Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në aksin rrugor Korçë-Pogradec, 2 persona me urgjencë drejt spitalit

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Bëhet me dije se është përplasur një motor me një mjet bujqësor e për pasojë kanë mbetur 2 persona të lënduar.

Të lënduarit të cilit po udhëtonin me motorr janë shtetasit me iniciale A.B dhe XH.B.

Të lënduarit janë dërguar në spitalin e Pogradecit dhe janë duke marrë ndihmën e parë, ndërkaq policia dhe grupi hetimor janë në vendnngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej