Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në SHBA, 7 motoçiklistë vdesin pas një përplasjeje me një kamion

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë i ka marë jetën 7 personave në New Hampshire SHBA, pas një përplasje të fortë me të një motoçiklete me një kamionçinë.

Mediat amerikane raportojnë se 7 motoçiklistë kanë humbur jetën dhe 3 të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi u përplasën me një kamionçinë.

Mësohet se makina, një “Dodge” dhe motoçiklistët, po udhëtonin në krahë të kundërt kur u përplasën mes tyre.

Fotot e motorëve të shkatërruar në mes të rrugës u përhapën me shpejtësi në internet, ndërsa një dëshmitare tha se pas aksidentit mund të dëgjoheshin të bërtitura dhe të qara, por edhe njerëz që përpiqeshin të ndihmonin të lënduarit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej