- Advertisement -

TAG

motociklete

Vlorë/ Makina përplaset me një motoçikletë, plagoset një person

Ditën e sotme një aksident ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku një automjet tip “Opel”, është përplasur me një motoçikletë dhe mësohet se...

Kamëz/ Përplaset me shtyllën dhe del nga rruga, drejtuesi i motorit në gjendje të rëndë

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Silvio Berluskoni” në qytetin e Kamëz. Mësohet se një person ka mbetur i plagosur, ndërsa...

Aksident në Sarandë/ Makina përplas motoçikletën në ecje, plagoset drejtuesi

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë ku një makinë tip "Pasat" ka përplasur një motoçikletë. Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi...

Aksident i rëndë në SHBA, 7 motoçiklistë vdesin pas një përplasjeje me një kamion

Një aksident i rëndë i ka marë jetën 7 personave në New Hampshire SHBA, pas një përplasje të fortë me të një motoçiklete me...

Tjetër aksident në superstradën Lezhë-Shkodër/ Automjeti përplaset me motoçikletën, plagosen drejtuesit

Një tjetër aksident ka ndodhur mesditën e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër, në të cilin janë përfshirë një automjet dhe një motoçikletë. Mësohet se një motoçikletë...

Aksident i rëndë në Shkodër/ Humb jetën motoçiklisti, plagoset rëndë pasagjerja

Një aksident i rëndë është shënuar pak momente më parë në aksin Lezhë-Shkodër, me pasojë vdekjen e një personi. Aksidenti ka ndodhur në zonën e...

Lushnje-Rrogozhinë/ Makina përplas motoçikletën, një i vdekur

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në mbrëmje në autostradën Lushnje-Rrogozhinë në fshatin Zhamë. Një makinë ka përplasur një...

Latest news

Protesta e maturantëve/ MASR analizon pyetjet, Kushi: Ulim kufirin minimal të pikëve për çdo notë (Film)

Ministrja e Arsimit Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka reaguar përmes një video-mesazhi në lidhje me shqetësimin e maturantëve për testin e matematikës. MASR menjëherë...

Meta kthen ligjin “Për sektorin minerar”: Ul të ardhurat në buxhet, heq të drejtën e pronës, shkel rëndë Kushtetutën

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar kthimin në Kuvend të ndryshimeve ligjore “Për sektorin minerar”. Sipas Kreut të Shtetit, amendamentet, jo vetëm janë...

Ky është 26-vjeçari nga Lushnja që e dhunuan dhe e hodhën në rezervuar

Ky është 26-vjeçari Fridman Xhaferraj i cili u dhunua dhe më pas u hodh në rezervuarin e Gjançit në Korçë ku u gjet pa shenja jete....

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

SPAK kërkon sekuestrimin e 32 pasurive të sipërmarrësit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme sekuestrimin e 32 pasurive të biznesmenit dhe sipërmarrësit Ylli...
- Advertisement -